#naturelover

Posts tagged on #naturelover

Top Posts Recent Posts

Top Posts

You are a wonderful creation
You know more than you think
You know, just as you know
Less than you want to know
—————————————————-
Bu aralar ertelediğim şeyleri yapmaya çalışıyorum. Mesela “benim için önemli biri/birileriyle izlerim/yaparım/giderim” dediğim şeyleri kendimle yapıyorum yada denk gelen her kimse onunla. Farkettim ki o beklediğim anlar belki de hiç bir zaman gelmeyebilir ve ben imkanım varken bunları ertelemiş olduğum fikriyle karşılaşma ihtimalini bile hayatımda istemiyorum. Yaşadığım şehirde bile gidip görmek için işaretlediğim ama hep ertelediğim bir listem var. Göksu Parkı da onlardan biriydi. Başladım ufaktan bakalım ne olacak. “Old boy” filmini hiç izlemedim mesela sırf bu yüzden ve bu konuda konuşurken nedense hep o aklıma gelir. Bu hafta içerisinde bu açık da kapatılsın o zaman. 
Herkes kısmetinde ne varsa onu yaşıyor diye inanıyorum ben. O yüzden aslında ne kaçan bir şey var ne de yetişmem gereken şeyler. Olursa olacağı vardır, olmazsa da demek ki yine benim için en iyisi gerçekleşmemesidir derim. Ne bileyim sanki her şey sonunda güzele bağlanıyor gibi gelmiyor mu size de?
.
.
.
.
.
.
#winter #lake #ankara #travelling 
#travel #wanderlust #view #traveler #traveling #travelgram #happy #love #smile #beautiful #nature #naturelover #naturephotography #photooftheday #cute #vscocam #photography  #instalike #instagood  #yoga  #tbt #motivation #inspiration #amazing #turkey #travelmore.

You are a wonderful creation You know more than you think You know, just as you know Less than you want to know —————————————————- Bu aralar ertelediğim şeyleri yapmaya çalışıyorum. Mesela “benim için önemli biri/birileriyle izlerim/yaparım/giderim” dediğim şeyleri kendimle yapıyorum yada denk gelen her kimse onunla. Farkettim ki o beklediğim anlar belki de hiç bir zaman gelmeyebilir ve ben imkanım varken bunları ertelemiş olduğum fikriyle karşılaşma ihtimalini bile hayatımda istemiyorum. Yaşadığım şehirde bile gidip görmek için işaretlediğim ama hep ertelediğim bir listem var. Göksu Parkı da onlardan biriydi. Başladım ufaktan bakalım ne olacak. “Old boy” filmini hiç izlemedim mesela sırf bu yüzden ve bu konuda konuşurken nedense hep o aklıma gelir. Bu hafta içerisinde bu açık da kapatılsın o zaman. Herkes kısmetinde ne varsa onu yaşıyor diye inanıyorum ben. O yüzden aslında ne kaçan bir şey var ne de yetişmem gereken şeyler. Olursa olacağı vardır, olmazsa da demek ki yine benim için en iyisi gerçekleşmemesidir derim. Ne bileyim sanki her şey sonunda güzele bağlanıyor gibi gelmiyor mu size de? . . . . . . #winter #lake #ankara #travelling #travel #wanderlust #view #traveler #traveling #travelgram #happy #love #smile #beautiful #nature #naturelover #naturephotography #photooftheday #cute #vscocam #photography #instalike #instagood #yoga #tbt #motivation #inspiration #amazing #turkey #travelmore ...

Fullmoon 😘.

Fullmoon 😘 ...

The perfect place to enjoy the sunrise?
Hier den Sonnenaufgang zu genießen ist wirklich mega! Ich finde diese kleine Hütte auf den Felsen richtig cool! Würdet ihr euch da gerne mal hinstellen und die Aussicht genießen?!
• ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
•⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
• ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Share your photo with the hashtag #mixplor to show your photo to our community! ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
•⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
#sunrise #nature #photography #naturephotography #tree #travel #forest #naturelover #weroamgermany #color #folkgreen #roamtheplanet #exploretherewards #modernoutdoors #naturparkfichtelgebirge #roamtheplanet #themoderndayexplorer #moodygrams #vibesofvisuals #wekeepmoments #VibesofVisuals #moodygrams #liveforthestory #moodnation #mountainstories #folkscenery #traveling.

The perfect place to enjoy the sunrise? Hier den Sonnenaufgang zu genießen ist wirklich mega! Ich finde diese kleine Hütte auf den Felsen richtig cool! Würdet ihr euch da gerne mal hinstellen und die Aussicht genießen?! • ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ •⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ • ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Share your photo with the hashtag #mixplor to show your photo to our community! ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ •⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #sunrise #nature #photography #naturephotography #tree #travel #forest #naturelover #weroamgermany #color #folkgreen #roamtheplanet #exploretherewards #modernoutdoors #naturparkfichtelgebirge #roamtheplanet #themoderndayexplorer #moodygrams #vibesofvisuals #wekeepmoments #VibesofVisuals #moodygrams #liveforthestory #moodnation #mountainstories #folkscenery #traveling ...

Most Recent

A pretty view last summer while boating on Lake Michigan 🌞🚤🌞Cannot wait to be back out there ✨#throwbackthursday #lakemichigan #newbuffalomichigan #sailboat #blueskies #sunnyday #waterscape #naturephotography #nofilter #naturelover #lakedays #summer2019 #puremichigan #midwestliving 🌞.

A pretty view last summer while boating on Lake Michigan 🌞🚤🌞Cannot wait to be back out there ✨#throwbackthursday #lakemichigan #newbuffalomichigan #sailboat #blueskies #sunnyday #waterscape #naturephotography #nofilter #naturelover #lakedays #summer2019 #puremichigan #midwestliving 🌞 ...

There’s a stillness about snow.  If you’re like me, you don’t mind it.  It’s quiet, peaceful and refreshing, all things good for the soul. 
#ohiosnow #lovethesnow #naturelover #coldweather #itscold #stillness #peace.

There’s a stillness about snow. If you’re like me, you don’t mind it. It’s quiet, peaceful and refreshing, all things good for the soul. #ohiosnow #lovethesnow #naturelover #coldweather #itscold #stillness #peace ...

🌸 NAGRADNA IGRA 🌸
U saradnji sa @modni_ormar_mostar poklanjamo vam artikle sa slike!
Sve sto trebate uraditi je da •pratite @bellen.cosmetics & @modni_ormar_mostar
•u komentaru ispod slike oznaciti dvije drugarice

Sretnu dobitnicu proglašavamo u srijedu 3.03 🌸 
Sretno svima!! 🎉🎉 #gift #giveaway #naturephotography #naturelover #natureaddict#nature_shooters #bellencosmetics #like #bag #shirt #body #shine #peeling #scrub.

🌸 NAGRADNA IGRA 🌸 U saradnji sa @modni_ormar_mostar poklanjamo vam artikle sa slike! Sve sto trebate uraditi je da •pratite @bellen.cosmetics & @modni_ormar_mostar •u komentaru ispod slike oznaciti dvije drugarice Sretnu dobitnicu proglašavamo u srijedu 3.03 🌸 Sretno svima!! 🎉🎉 #gift #giveaway #naturephotography #naturelover #natureaddict #nature_shooters #bellencosmetics #like #bag #shirt #body #shine #peeling #scrub ...